Recenze

Marek 1. listopadu 2023 - moje recenze pro MV reality na Google

Velice rád bych poděkoval panu Petru Benešovi za profesionální přístup při prodeji domu. Děkuji a MV reality doporučuji.

Vendula a Slávek Parmovi 29. září 2023 - email , který jsem obdržel

Se službami pana Petra Beneše jsme byli maximálně spokojeni. Od počátku si získal naši důvěru i sympatie – profesionálním a zároveň lidským přístupem, pracovitostí a neobyčejnou poctivostí, která z naší dosavadní zkušenosti není v tomto odvětví zdaleka samozřejmá. V neposlední řadě také jeho nasazením a celkovým zájmem. Nákupem nemovitosti nás provedl od začátku až do konce – hladce, spolehlivě a opravdu nad rámec našeho očekávání.

Setkání s panem Benešem jako s realitním makléřem i jako člověkem bylo pro nás mimořádným a jeho služby vřele doporučujeme.

Jiří Šilhán 26. srpna 2023 - moje recenze pro MV reality na Google

Skvělá práce, profesionalní jednání při prodeji nemovitosti makléře pana Beneše. Jeho ochota pomoci s transakcí přesahuje rámec smlouvy. Doporučuji tuto realitní kancelář všem.

Petr Hellmich 22. srpna 2023 - moje recenze pro MV reality na Google

Krátká verze: Naprosto perfektní.
Delší verze: Moje zkušenost je ze strany kupujícího. MV Reality, konkrétně pan Beneše nám prodával byt. Během procesu nastala ze strany financující banky neočekávaná komplikace těsně před podpisem smlouvy. A všechna čest panu Benešovi, provedl nás celou složitou a komplikovanou situací naprosto bravurně. Obchod, který by spousta jiných makléřů poslala k ledu, dopadl dobře jen díky jemu. Kudos a všem doporučuji!

Tomáš Vítů 4. srpna 2023 - moje recenze pro MV reality na Seznamu

Perfektní, profesionální přístup makléře i majitele společnosti. Vše zařídí, poradí se všemi záležitostmi. Příjemná rodinná atmosféra. Mohu v klidu doporučit. T. Vítů

Jitka Bartošová 24. února 2023 - moje recenze pro MV reality na Seznamu

Opravdu vřele doporučuji tuto realitní kancelář a zároveň děkuji. Zvláště panu Petru Benešovi za profesionální přístup, vstřícné a milé jednání a ochotu za splnění i požadavků nad rámec povinností. Dobrá práce, všechny hvězdy jsou vaše 🙂

Němcovi 23. února 2023 - email zaslaný jednateli realitní kanceláře MV reality

Vážený pane jednateli.
Prostřednictvím Vaší realitní kanceláře jsme zakoupili a včera nám byla předána nemovitost v obci Břežany II. Za Vaší společnost zajišťoval proces převodu realitní makléř – pan Petr Beneš.
Ten projevil mimořádnou profesionalitu a ochotu během celého obchodního procesu. Opakovaně nám umožňoval prohlídku nemovitosti i v době víkendů, zjišťoval dodatečné – námi požadované informace, připravil podklady pro změny odběratele u správců sítí (voda, elektro ), hladký průběh jednání v advokátní kanceláři, atd.
Za tento příkladný přístup chceme jemu i Vaší realitní kanceláři poděkovat.
Přejeme celému kolektivu Vaší RK hezký den.
Němcovi

Martí Tůmová 12. ledna 2023 - moje recenze na FB stránkách MV reality

Tímto bych chtěla poděkovat MV Reality za velice profesionální přístup a jednání při prodeji bytu! Především Petru Benešovi, který při tomto prodeji složit další velkou výzvu na výbornou! 👏🏻👍🏻 Mohu jen doporučit!

Petr Burda 11. ledna 2023 - moje recenze pro MV reality na Google

Děkuji panu Petru Benešovi za skvělou spolupráci. Díky jeho profesionálnímu přístupu se naše akce prodeje a nákupu bytů ve stylu malého kulového blesku podařila na jedničku.

Martin Křížek 20. prosince 2022 - moje recenze pro MV reality na Seznamu

Byl jsem naprosto spokojen. Firma vyřídila úplně všechno, co jsem potřeboval, všechny úkony i dokumenty jsem dostal připravené na stříbrném podnose. Pokud budu někdy v budoucnu cokoliv kupovat či prodávat, obrátím se na MV reality.

Maruška Věchtová 8. listopadu 2022

Moc děkuji za skvělou práci pana Beneše. Je to profesionál ve svém oboru. Vše proběhlo rychle a dle domluvy. Vřele doporučuji.

Kateřina Kersey 6. září 2022

Naprostá spokojenost! 👏🍀Pan Beneš je jedním z nejlepších realitních makléřů, kterého jsem poznala 🙂 Spolupracovali jsme spolu na pronájmu bytu v rodinném domě, který je velmi specifický – ovšem bravurně si s touto nabídkou poradil a dokázal najít klienty, s kterými jsme si lidsky sedli a dané místo pro jejich bydlení bylo dle představ a přání😉Takže spokojenost na obou stranách! Určitě jeho služeb využiji zas

Diana Ivanova 27. března 2022 - zpráva na Messenger MV reality

S touto agenturou nemáte žádné problémy. Pracovali jsme s panem Petrem Beneshem a byli jsme naprosto v klidu. Ačkoli. že jsme cizinci nás vždy zdravil s úsměvem. Práce pro něj byla závazkem, který vedl až do finále. Všechny překážky překonává sám. Velká profesionalita, věčný úsměv a velká trpělivost. Dekuji mnohokrat

Kateřina Walterová březen 2022 - moje recenze pro MV reality na Google

Velice lidsky a pratelsky pristup. Pan Petr Benes vzdy k dispozici v jakoukoliv hodinu/den. dekujeme

Tomáš Chrpa 6. března 2022 - moje recenze pro MV reality na Seznamu

Na základě vlastní zkušenosti mohu MV Reality rozhodně doporučit. Osobní jednání bylo vždy profesionální s lidským přístupem, který respektoval mé požadavky a podněty. Cely prodej proběhl dle mých představ od začátku až po předání nemovitosti a finančního vyrovnání. Poděkování patří konkrétně panu Petrovi Benešovi, který vše zajiťoval.