Recenze

Ján Račko 1. května 2024

Pan Beneš je profesionál vo svojom obore, ktorý má veľké charisma. Je to najlepší maklér s ktorým som sa stretol. Celá kúpa nehnuteľnosti prebehla rýchlo, hladko a jednanie s panom maklérom ma úprimne bavilo. Veľmi odporúčam!

Karel Černý 30. dubna 2024

S panem Benešem byla výborná spolupráce. Zpracování nabídky a vedení celého prodeje bylo profesionální. Ze své vlastní zkušenosti mohu určitě doporučit. Děkuji za příjemnou spolupráci. Černý

Karel Novák 23. dubna 2024

Byly jsme velmi spokojení s realitním makléřem Petrem Benešem. Ve všem nám poradil vše zařídil, byl vždy připravený a vstřícný. Doporučujeme Novákovi

Novákovi 20. února 2024

Pan Beneš je nejen rutinní profesionál, byl skvělým a trpělivým průvodcem celým procesem prodeje našeho domu. Jeho kreativita a vždy dobrá nálada pomohla nejen překonat určitou emoční zátěž, která zřejmě pokaždé provází prodej předky budovaného obydlí a zahrady, nakonec se podařilo dům prodat zájemcům podle našich představ, které se na začátku zdály jako utopie. Pan Beneš se snaží vždy vyjít vstříc a nalézt pro všechny strany vyvážené řešení. Výborná zkušenost! Děkujeme! Novákovi

Tomáš 5. ledna 2024

Touto cestou bych chtěl moc poděkovat panu Petru Benešovi za jeho profesionální a lidský přístup v rámci prodeje/koupě nemovitosti. Po předání se vyskytl problém a nebylo mu lhostejné ho řešit a dotáhnout do konce, i když byl na straně prodávajícího. Pokud bych byl někdy v situaci, kdy bych potřeboval využít služby realitni kanceláře, tak už teď vím, že bych se ozval jemu, nebo bych ho určitě doporučil dál. Je to férovej, upřímnej a slušnej člověk, kterej svoji práci dělá se zaujetím a precizností, což se v dnešní době jen tak už nevidí. Více takových lidí.

Marek 1. listopadu 2023

Velice rád bych poděkoval panu Petru Benešovi za profesionální přístup při prodeji domu. Děkuji a doporučuji.

Vendula a Slávek Parmovi 29. září 2023 - email , který jsem obdržel

Se službami pana Petra Beneše jsme byli maximálně spokojeni. Od počátku si získal naši důvěru i sympatie – profesionálním a zároveň lidským přístupem, pracovitostí a neobyčejnou poctivostí, která z naší dosavadní zkušenosti není v tomto odvětví zdaleka samozřejmá. V neposlední řadě také jeho nasazením a celkovým zájmem. Nákupem nemovitosti nás provedl od začátku až do konce – hladce, spolehlivě a opravdu nad rámec našeho očekávání.

Setkání s panem Benešem jako s realitním makléřem i jako člověkem bylo pro nás mimořádným a jeho služby vřele doporučujeme.

Jiří Šilhán 26. srpna 2023

Skvělá práce, profesionalní jednání při prodeji nemovitosti makléře pana Beneše. Jeho ochota pomoci s transakcí přesahuje rámec smlouvy. Doporučuji tuto realitní kancelář všem.

Petr Hellmich 22. srpna 2023

Krátká verze: Naprosto perfektní.
Delší verze: Moje zkušenost je ze strany kupujícího. Konkrétně pan Beneš nám prodával byt. Během procesu nastala ze strany financující banky neočekávaná komplikace těsně před podpisem smlouvy. A všechna čest panu Benešovi, provedl nás celou složitou a komplikovanou situací naprosto bravurně. Obchod, který by spousta jiných makléřů poslala k ledu, dopadl dobře jen díky jemu. Kudos a všem doporučuji!

Jitka Bartošová 24. února 2023

Opravdu vřele doporučuji a zároveň děkuji. Zvláště panu Petru Benešovi za profesionální přístup, vstřícné a milé jednání a ochotu za splnění i požadavků nad rámec povinností. Dobrá práce, všechny hvězdy jsou vaše 🙂

Němcovi 23. února 2023 - email zaslaný jednateli předchozí realitní kanceláře

Vážený pane jednateli.
Prostřednictvím Vaší realitní kanceláře jsme zakoupili a včera nám byla předána nemovitost v obci Břežany II. Za Vaší společnost zajišťoval proces převodu realitní makléř – pan Petr Beneš.
Ten projevil mimořádnou profesionalitu a ochotu během celého obchodního procesu. Opakovaně nám umožňoval prohlídku nemovitosti i v době víkendů, zjišťoval dodatečné – námi požadované informace, připravil podklady pro změny odběratele u správců sítí (voda, elektro ), hladký průběh jednání v advokátní kanceláři, atd.
Za tento příkladný přístup chceme jemu i Vaší realitní kanceláři poděkovat.
Přejeme celému kolektivu Vaší RK hezký den.
Němcovi

Petr Burda 11. ledna 2023

Děkuji panu Petru Benešovi za skvělou spolupráci. Díky jeho profesionálnímu přístupu se naše akce prodeje a nákupu bytů ve stylu malého kulového blesku podařila na jedničku.

Martin Křížek 20. prosince 2022

Byl jsem naprosto spokojen. Firma vyřídila úplně všechno, co jsem potřeboval, všechny úkony i dokumenty jsem dostal připravené na stříbrném podnose. Pokud budu někdy v budoucnu cokoliv kupovat či prodávat, obrátím se na ně.

Maruška Věchtová 8. listopadu 2022

Moc děkuji za skvělou práci pana Beneše. Je to profesionál ve svém oboru. Vše proběhlo rychle a dle domluvy. Vřele doporučuji.

Kateřina Kersey 6. září 2022

Naprostá spokojenost! 👏🍀Pan Beneš je jedním z nejlepších realitních makléřů, kterého jsem poznala 🙂 Spolupracovali jsme spolu na pronájmu bytu v rodinném domě, který je velmi specifický – ovšem bravurně si s touto nabídkou poradil a dokázal najít klienty, s kterými jsme si lidsky sedli a dané místo pro jejich bydlení bylo dle představ a přání😉Takže spokojenost na obou stranách! Určitě jeho služeb využiji zas

Diana Ivanova 27. března 2022

S touto agenturou nemáte žádné problémy. Pracovali jsme s panem Petrem Beneshem a byli jsme naprosto v klidu. Ačkoli. že jsme cizinci nás vždy zdravil s úsměvem. Práce pro něj byla závazkem, který vedl až do finále. Všechny překážky překonává sám. Velká profesionalita, věčný úsměv a velká trpělivost. Dekuji mnohokrat

Kateřina Walterová březen 2022

Velice lidsky a pratelsky pristup. Pan Petr Benes vzdy k dispozici v jakoukoliv hodinu/den. dekujeme

Tomáš Chrpa 6. března 2022

Na základě vlastní zkušenosti mohu rozhodně doporučit. Osobní jednání bylo vždy profesionální s lidským přístupem, který respektoval mé požadavky a podněty. Cely prodej proběhl dle mých představ od začátku až po předání nemovitosti a finančního vyrovnání. Poděkování patří konkrétně panu Petrovi Benešovi, který vše zajišťoval.