O mně

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Práce realitního makléře je alespoň pro mne velice zajímavá a různorodá. Co mě ale baví nejvíce, tak je to natáčení videí. Hned po prvním videu jsem u nás v realitce dostal přezdívku Mr. Hollywood. Kolegové totiž tvrdí, že mám talent – no můžete posoudit sami 🙂

U tohoto videa se mi podařilo na pár záběrů dostat před kameru i našeho kameramana, takže se můžete podívat i trochu do zákulisí…

(foto z natáčení bytu v Hostivaři)

Na video se můžete podívat kliknutím na obrázek

Natáčení videí pro mne znamená nejen samotné natáčení, ale také veškerá příprava. To znamená příprava scénáře, konzultace triků s kameramanem, příprava samotné nemovitosti atd.

A tak se potom stane, že natáčíte video a přitom si opékáte buřty – no řekněte – není to senzace?

(foto z natáčení chaty v Charvatcích u Jabkenic)

Na video se můžete podívat kliknutím na obrázek

Tato fotka je z mého prvního natáčení. Pro jiné by to bylo stresující, ale jak je vidět, pořádně jsme si to užili. Příprava tenkrát trvala dlouho. Natáčeli jsme dokonce na pěti lokalitách a já jsem hlavně chtěl, aby to fakt stálo za to. Myslím, že se to i povedlo.

(foto z natáčení bytu v Nymburce)

Na video se můžete podívat kliknutím na obrázek

A co by to bylo za práci, kdyby nebyla bezvadná parta, se kterou můžete třeba do Krkonoš na kolobrndy.

Parta MV Reality je nyní mým druhým domovem…

A když už mám po práci, nejlépe mi je na chatě s Birellem v ruce 🙂

Pokud se chcete podívat i na další má videa, klikněte na obrázek.