Moje další zakázky

Rodinný dům
Lysá nad Labem

8 790 000 Kč

Cena včetně provize RK, právního a finančního servisu, cena k jednání

Hledáte bydlení v rodinném domě v Lysé nad Labem?

Nabízím Vám rodinný dům 3+1 o velikosti 98,5 m2 na pozemku 697 m2 v klidné lokalitě města – ve slepé ulici. V přízemním cihlovém domě najdete čtyři pokoje, kuchyni s jídelnou, komoru, samostatné WC a koupelnu. Pod domem je sklep, vedle domu kůlna a venkovní zastřešené sezení, dále je na pozemku dřevník a prostorná garáž.

Podívejte se do galerie na foto a plánek bytu.

V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Lokalita:

Resslova 1262/11, Lysá nad Labem

350 m samoobsluha

600 m MŠ

600 m ZŠ

600 m centrum

 

4+1
98,5 m2 podlahová plocha
možnost podkrovních místností

697 m2 pozemek
garáž 60 m2
sklep

klidná lokalita
veškerá občanská vybavenost
25 minut autem na kraj Prahy

Popis domu

Celková užitná plocha domu je 98,5 m2. Rekonstrukce proběhla v roce 2013 – nové rozvody elektřiny, vody, odpadu, oprava stěn v místnostech, zateplení půdních prostor, přivedení vody ze studny atd. Půda představuje další možnosti, jak dům rozšířit o další bydlení.

V domě je z předsíně vstup do všech pokojů, komory, WC i koupelny. Obývací pokoj je spojený s kuchyní s jídelním koutem – okna jsou na jih. První pokoj má také okna na jih, druhý na sever do dvora a třetí, který využijete třeba na pracovnu, na západ. V domě je samostatné WC a koupelna s rohovou vanou, kde je plynový kotel a bojler. V komoře je umístěna technologie (rack), ktera je napojena na počítačovou síť kategorie 5 (1 gigabit) včetně rozvaděče – zásuvky jsou v každém pokoji. Vstup do domu je ze dvora.

V kuchyni jsou vestavěné spotřebiče – elektrický sporák, elektrická trouba, digestoř a myčka. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci a navíc má vlastní studnu s dostatkem vody. Topení je řešené plynovým kotlem, který je napojen na ústřední topení. Ohřev teplé vody je plynovým kotlem do bojleru. Elektřina je k dispozici 230 V i 400 V. Sklep je 14 m2. Dále je k dispozici kůlna a k tomu navazující venkovní zastřešené sezení. V prostorné 60 m2 velké garáži uskladníte obrovské množství věcí, nebo zde můžete udělat letní bydlení, případně ji použít na podnikání. Za garáží je dřevník.

Energetická náročnost budovy – Primární energie z neobnovitelných zdrojů je třídy F a Celková dodávaná energie je třídy D – 249 kWh/(m2.rok)

Popis pozemku

Obdélníkový pozemek 697 m2 je od domu směrem na sever. Zahrada je udržovaná – trávník, stromy, záhonky – vhodné pro pěstování ovoce zeleniny, možnost chovu drůbeže atd.

Je tu nadzemní bazén cca 12 m2 a dětská trampolína. Vjezd na pozemek je vraty, kde se podle domu dostanete do garáže.

Parkování je možné v garáži, přímo na pozemku, nebo před domem.

Popis okolí

V Lysé nad Labem je kompletní občanská vybavenost. Máme tu dvě náměstí, kde najdete vše, co potřebujete. Každou půlhodinu jede vlak do Prahy. Na Masarykově nádraží jste za 40 minut. Blízko domu je samoobsluha, mateřská školka, škola, sportovní hala a 10 minut chůze od centra.

Ve městě je pět základních škol, čtyři mateřské, dvě střední, spousta obchodů, restaurací, fast foodů.

V okolí je dostatek přírody, kterou lze využít pro pěší turistiku a nenáročnou cykloturistiku, vhodnou i pro rodiny s dětmi. Zámecký park využijete pro krátké procházky a relaxaci.

Půdorys

Můžete se podívat na plánky domu, jak je nyní využíván.

 

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr.benes@mvreality.cz