Bílý Jednoduchý Logo Interiérového Designu

Moje další zakázky

Rodinný dům 5+1
Lysá nad Labem - Litol

PRODÁNO

Hledáte prostorné bydlení v rodinném domě v Lysé nad Labem?

Nabízím Vám rodinný dům 5+1 o velikosti 165,6 m2 na pozemku 886 m2. Dům byl postaven v roce 2000 z kvalitních materiálů. Dvě patra domu skýtají prostor pro velkou rodinu. V přízemí je velká kuchyň s jídelnou, která je propojena s obývacím pokojem velkými posuvnými dveřmi. Z obýváku je vstup na terasu vedle domu. Dále je zde jeden pokoj, který se dá využít jako ložnice, pracovna či tělocvična a vedle kuchyně je spižírna. V patře jsou tři ložnice, kde ze dvou z nich je vstup na balkón. Na každém patře je koupelna i samostatné WC. V koupelně přízemí je sprchový kout i vana a v patře je koupelna se sprchovým koutem.

 

Náklady na provoz:

Poplatky za energie – plyn cca 4.000 Kč/měsíc a elektřina cca 1.500 Kč/měsíc

Technický popis:

Předmětem prodeje jsou dva pozemky o celkové velikosti 886 m2 se zastavěnou plochou domu včetně garáže a terasy 8,58 m2.

Dům byl postaven a zkolaudován v roce 2000.

V kuchyni je kuchyňská linka vybavena vestavěnými spotřebiči – sklokeramická varná deska, elektrická trouba, digestoř, myčka lednice a mrazák.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě – plyn, elektřina, vodovod a kanalizace.

Je vytápěn plynovým kotlem napojeným na ústřední topení, stejně tak jako ohřívá teplou vodu v bojleru. Elektřina je tu 230 V i 400 V. Všechna okna mají vnitřní žaluzie a většina oken i venkovní žaluzie. Dům má i elektronické zabezpečení.

Energetická náročnost budovy – E

Lokalita:

Na Vysoké Mezi 506, 289 22 Lysá nad Labem
 
250 m mateřská škola
400 m základní škola
1200 m vlakové nádraží
1700 m Česká pošta
1800 m centrum města
1900 m Městský úřad

5+1 obytná plocha 165,6 m2
dvě koupelny
terasa 8,58 m2
balkón 7,5 m2

pozemek 886 m2
zahradní domek
garáž
elektřina, plyn, kanalizace a vodovod

klidná část města
veškerá občanská vybavenost
25 minut autem na kraj Prahy
41 minut vlakem do centra Prahy

Popis domu

Celková užitná plocha domu je 165,6 m2, která se skládá z místností v přízemí a prvního patra. V přízemí domu je koupelna, samostatné WC, pokoj, obývací pokoj, kuchyně s jídelnou a špíž. V patře jsou další tři pokoje, koupelna a samostatné WC. Ze dvou pokojů je vstup na balkón směrem na západ.

Popis pozemku

Na zahradě je zahradní domek, garáž a vzrostlé stromy, které zajistí dostatek stínu v horkých slunečných dnech. Je tu dostačující prostor např. pro realizaci bazénu atd.

Popis okolí

V Lysé nad Labem je kompletní občanská vybavenost. Máme tu dvě náměstí, kde najdete vše, co potřebujete.
Každou půlhodinu jede vlak do Prahy. Na Masarykově nádraží jste za 40 minut.
Ve městě je pět základních škol, čtyři mateřské, dvě střední, spousta obchodů, restaurací, fast foodů.
V okolí je dostatek přírody, kterou lze využít pro pěší turistiku a nenáročnou cykloturistiku, vhodnou i pro rodiny s dětmi. Zámecký park využijete pro krátké procházky a relax.

Půdorys

Můžete se podívat na plánky domu, jak je nyní využíván.

Užitečné odkazy:

https://www.mestolysa.cz/cz/

https://www.cd.cz/spojeni-a-jizdenka/

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr@petrbenes.com