Moje další zakázky

Rodinný dům

8 850 000 Kč

Cena včetně provize RK, právního a finančního servisu, cena k jednání

Hledáte bydlení v rodinném domě v přírodě na dojezd od Prahy?

Nabízím Vám rodinný dům s podlahovou plochou 115 m2 na celkovém pozemku 722 m2 v obci Dvorce u Lysé nad Labem. Dům v bezprostřední blízkosti lesa prošel v letech 2005 – 2012 kompletní rekonstrukcí kvalitními materiály. V přízemí je jedna velká místnost, kde je obývací pokoj přecházející v jídelní kout, kuchyňský kout a předsíň, ze které je hlavní vstup do domu a vstup do koupelny s WC. Z obývacího pokoje z velké části postavené zatepleným kamenným zdivem se prostornými francouzskými okny směrem na jih a západ dostaneme na terasu s pergolou, ze které je dveřmi vstup do sklepa pod koupelnou. Mezi jídelním koutem a kuchyní je schodiště do podkroví, kde jsou dvě místnosti sloužící jako ložnice – obě místnosti mají střešní okna směrem na východ, takže Vás ráno bude probouzet slunce.
V prostorné koupelně (8,5 m2) je sprchový kout, relaxační kout a WC. Kuchyně je vybavena vestavěnými elektrospotřebiči – plynový sporák, elektrická trouba, digestoř, myčka. Vytápění domu je elektrickým kotlem s ústředním topením (v obýváku zabudovaným do podlahy) a krbovými kamny, navazující pocit tepla, pohody a domova. Dům je napojen na obecní vodovod, tlakovou kanalizaci, elektřinu 220V a 380V a na zahradě je vlastní studna.
Za domem s terasou je na zbylém pozemku zahrada, která ústí na lesní cestu. Tam je zadní vstup s vjezdem pod zastřešenou pergolu pro auto. Současně se tudy dostanete na přilehlé dětské hřiště a do rozlehlého lesa sahajícího v podstatě až ke Staré Boleslavi, ve kterém je množství příležitosti k rekreaci – pěší turistika i nenáročná cykloturistika. Jsou tu řeky Labe a Jizera, je tu spousta tůní, což může být vhodné např. pro rybáře.
Vedle domu je autobusová zastávka, vlaková zastávka na trase Lysá n.L. – Ústí n.L. je cca 5 minut chůze. Veškerá občanská vybavenost je v 3 km vzdálené Lysé nad Labem. Zde je pět základních škol, čtyři mateřské, dvě střední, spousta obchodů, restaurací, fast foodů, lékařů a služeb. Místní zámecký park využijete pro krátké procházky a relax.
Energetická náročnost budovy je třída „G“ – mimořádně nehospodárná (463 kWh/m2 za rok).
 
Podívejte se na začátku na video, do galerie na foto a plánek místností domu.
 
V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Náklady na provoz:

Poplatky za elektřinu cca 3.000 Kč a za vodné + stočné cca 400 Kč.

Technický popis:

Předmětem prodeje jsou dva pozemky o celkové velikosti 722 m2. Dům byl postaven v roce 1909, poslední rekonstrukce proběhla v roce 2012.

Kuchyně je vybavena vestavěnými elektrospotřebiči – plynový sporák, elektrická trouba, digestoř, myčka. Vytápění domu je elektrickým kotlem s ústředním topením (v obýváku zabudovaným do podlahy) a krbovými kamny, navazující pocit tepla, pohody a domova. Dům je napojen na obecní vodovod, tlakovou kanalizaci, elektřinu 220V a 380V a na zahradě je vlastní studna.

Lokalita:

Dvorce 52, Lysá nad Labem
 
40 m autobusová zastávka
900 m vlaková zastávka
3 km Lysá nad Labem
 

115 m2 podlahová plocha
kamenné zdivo středomořské architektury
krbová kamna

722 m2 pozemek
terasa s pergolou
zastřešená pergola pro auto

na kraji lesa
3 km veškerá občanská vybavenost
18 minut autem na kraj Prahy

Popis domu

Celková užitná plocha domu je 115 m2. V přízemí je jedna velká místnost, kde je obývací pokoj přecházející v jídelní kout, kuchyňský kout a předsíň, ze které je hlavní vstup do domu a vstup do koupelny s WC. Z obývacího pokoje z velké části postavené zatepleným kamenným zdivem se prostornými francouzskými okny směrem na jih a západ dostaneme na terasu s pergolou, ze které je dveřmi vstup do sklepa pod koupelnou. Mezi jídelním koutem a kuchyní je schodiště do podkroví, kde jsou dvě místnosti sloužící jako ložnice – obě místnosti mají střešní okna směrem na východ, takže Vás ráno bude probouzet slunce.
V prostorné koupelně (8,5 m2) je sprchový kout, relaxační kout a WC.

Popis pozemku

Téměř obdélníkový pozemek je převážně porostlý trávou s malým množstvím keřů, kamennou a cihlovou zdí. Na druhém konci je vjezd a zastřešená pergola pro auto. 

Popis okolí

Obec Dvorce spadá pod Lysou nad Labem.

V Lysé nad Labem je kompletní občanská vybavenost. Máme tu dvě náměstí, kde najdete vše, co potřebujete.
Každou půlhodinu jede vlak do Prahy. Na Masarykově nádraží jste za 40 minut.
Ve městě je pět základních škol, čtyři mateřské, dvě střední, spousta obchodů, restaurací, fast foodů.
V okolí je dostatek přírody, kterou lze využít pro pěší turistiku a nenáročnou cykloturistiku, vhodnou i pro rodiny s dětmi. Zámecký park využijete pro krátké procházky a relax.

Půdorys

Můžete se podívat na plánky domu, jak je nyní využíván.

 

Výpis z katastru nemovitostí - předmět prodeje

Užitečné odkazy:

https://www.mestolysa.cz/cz/

https://www.cd.cz/spojeni-a-jizdenka/

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr.benes@mvreality.cz