cropped-4.png

Moje další zakázky

Pozemek pro bydlení Velký Borek

PRODÁNO

Cena včetně provize RK, právního a finančního servisu, cena k jednání

Hledáte vhodný pozemek ke stavbě rodinného domu blízko Mělníka?

pozemek pro výstavbu RD
plocha 845 m2

hotové inženýrské sítě
asfaltová příjezdová komunikace

slepá ulice
na kraji obce

Nabízím Vám pozemek v obci Velký Borek. Pozemek se nachází v již zastavěné části obce a doposud nebyl využíván.

Podívejte se dále na popis nahoře na video a dole do galerie na foto.

Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Lokalita:

U Olší, 250 63 Velký Borek

Popis pozemku

Pozemek obdélníkového tvaru (cca 17 m x 36 m + vjezd cca 9 m x 8 m) je umístěn v klidné části obce s označením využití BV (bydlení v rodinných domech venkovské) určené pro výstavbu rodinných domů a je téměř celý oplocený – zbývá 15 m a vjezdová branka. Koeficient zastavěné plochy dle územního plánu je 0,25. Přístup na pozemek je z asfaltové komunikace na konci slepé ulice.

Dále již jsou jen pozemky jako stavební rezerva a smíšené plochy nezastavěného území (zemědělské a vodohospodářské) s výhledem na les.

 

Inženýrské sítě

Na pozemku jsou k dispozici inženýrské sítě:

elektřina, vodovod a kanalizace

Popis okolí

V obci je pět minut chůze od pozemku mateřská školka a nově zrekonstruovaná základní škola, dále zde jsou obecní úřad, pošta, obchody, sportoviště, dětské hřiště.

Nejen okolí Velkého Borku a Mělníka jsou vhodné na výlety (pěšky i na kole), protože jen pár kilometrů je chráněná krajinná oblast Kokořínsko.

Obec Velký Borek těsně sousedí s městem Mělník, kam se pohodlně dostanete vlakem či autobusem. Dobré spojení je směrem na Neratovice, Prahu, Liberec nebo Mladou Boleslav.

Užitečné odkazy:

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr@petrbenes.com