Chata Charvatce

PRODÁNO

Hledáte něco ke klidné rekreaci kousek od Mladé Boleslavi či Nymburka?

Máme pro Vás chatu na zastavěném pozemku o velikosti 40 m2 na celkovém pozemku 427 m2. Zděná chata s plechovou sedlovou střechou je v dobrém, zachovalém stavu. Najdete zde jednu větší místnost s krbem pro celodenní užívání, chodbičku s vestavnou skříní, malou kuchyňku, malou ložnici s dvěmi patrovými palandami, spíž a WC. Vstup do chaty je ze zastřešeného zádveří přímo do hlavní místnosti. Odtud se vpravo dostanete chodbičkou do kuchyňky. Z kuchyňky vlevo je spíš a za ní WC a z kuchyňky vpravo je ložnice. Chata se prodává s většinou stávajícího vybavení.
 
Na pozemku je vlastní studna, která není napojena do chaty. Vodu je možné využít k zalévání zahrady, na splachování WC apod. Za chatou je žumpa o velikosti cca 3 – 5 m2. Pro připadnou rekonstrukci je na hranici pozemku vedení plynu a na druhé straně silnice obecní vodovod a kanalizace. Přípojky nejsou zhotoveny. Elektřina je 230V i 400V. Okno do hlavní místnosti je nové plastové, jinak jsou tam všude malá původní dřevěná okénka.
 
Parkování je možné na samotném pozemku a ve zděné garáži.
 
Chata se nachází na kraji obce směrem na Loučeň a Mcely, přímo za plotem začíná les Jabkenické obory – takže velice klidné místo. Kousek jsou zámky Loučeň a Mcely, v okolí je mnoho cyklostezek s krásnou přírodou. V obci Jabkenice je veškerá občanská vybavenost, MŠ, pošta, knihovna, dětský i praktický lékař, autobus, atd.
Mladá Boleslav je vzdálená 17 minut autem, Nymburk 20 minut.
 
Podívejte se do galerie na video a foto.
Volné ihned.
 
V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Náklady na provoz:

Poplatky za energie – elektřina je měsíčně dle spotřeby individuální

Technický popis:

Předmětem prodeje je chata na zastavěném pozemku o velikosti 40 m2 na celkovém pozemku 427 m2. Zděná chata s plechovou sedlovou střechou je v dobrém, zachovalém stavu. Chata byla postavena v letech 1970-1971. Na pozemku je vlastní studna, která není napojena do chaty. Vodu je možné využít k zalévání zahrady, na splachování WC apod. Za chatou je žumpa o velikosti cca 3 – 5 m2. Pro připadnou rekonstrukci je na hranici pozemku vedení plynu a na druhé straně silnice obecní vodovod a kanalizace. Přípojky nejsou zhotoveny. Elektřina je 230V i 400V. Okno do hlavní místnosti je nové plastové, jinak jsou tam všude malá původní dřevěná okénka.

Lokalita:

Charvatce č. ev. 7, 294 45 Charvatce
 
300 m zastávka autobusu
800 m Česká pošta
800 m Obecní úřad
1100 m samoobsluha

Celodenní místnost s krbem
ložnice - 4 palandy
malá kuchyňka

Pozemek 427 m2
zastavěná plocha chaty 40 m2
ohniště za domem, jezírko
garáž a kolna

Okraj části obce Charvatce
Veškerá občanská vybavenost
17 minut autem do Mladé Boleslavi
20 minut autem do Nymburka

Popis domu

Celková užitná plocha domu je 390 m2, která se skládá z místností v suterénu, přízemí, prvního patra a podkroví. Celková  podlahová plocha v domě je 435 m2.
Najdete zde jednu větší místnost s krbem pro celodenní užívání, chodbičku s vestavnou skříní, malou kuchyňku, malou ložnici s dvěmi patrovými palandami, spíž a WC. Vstup do chaty je ze zastřešeného zádveří přímo do hlavní místnosti.

Popis pozemku

Na zahradě budete mít dostatek prostoru pro relax a odpočinek. Velké množství zeleně Vám vrátí duševní rovnováhu po náročných dnech dnešní uspěchané doby. Večer si za chatou rozděláte oheň a můžete s rodinou či přáteli něco ugrilovat, upéct apod. Pakliže se v rodině nachází i nějaký ten kutil, prostor pro dílnu je zde také.

Popis okolí

Chata se nachází na kraji obce směrem na Loučeň a Mcely, přímo za plotem začíná les Jabkenické obory – takže velice klidné místo. Kousek jsou zámky Loučeň a Mcely, v okolí je mnoho cyklostezek s krásnou přírodou. V obci Jabkenice je veškerá občanská vybavenost, MŠ, pošta, knihovna, dětský i praktický lékař, autobus, atd.
Mladá Boleslav je vzdálená 17 minut autem, Nymburk 20 minut.

Výpis z katastru nemovitostí - předmět prodeje

Užitečné odkazy:

http://www.jabkenice.cz

https://www.cez.cz

https://idos.idnes.cz/autobusy/spojeni/

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr.benes@mvreality.cz