Byt 2+1 Žižkov

PRODÁNO

Hledáte bydlení v Praze, chcete slunný byt a máte rádi klid?

Nabízím Vám byt 2+1 o velikosti 50 m2 užitné plochy v rekonstruovaném cihlovém domě. Byt je také po rekonstrukci. Předsíň 6,23 m2, obývací pokoj 21,4 m2, pokoj 12,4 m2, kuchyně 7,8 m2, koupelna 2,2 m2 a WC 0,7 m2. K tomu patří ve sklepě kóje 2,5 m2.
 
Z předsíně s vestavěnou šatní skříní vede vstup do kuchyně, obýváku, WC a koupelny. Z obývacího pokoje se dostanete do druhého pokoje. Kuchyně a pokoj mají okna na sever, obývák má dvě okna – na východ a na jih. V kuchyni je pěkná kuchyňská linka, plynový sporák na zemní plyn, el. trouba, myčka, lednice s mrazákem a digestoř. WC je samostatné a v koupelně je vana. V pokojích jsou na podlaze zachovalé parkety, v předsíni, kuchyni, WC a koupelně je dlažba. Elektřina je již v mědi. Dodávka teplé vody je dálková stejně jako ústřední topení s poměrovými měřiči tepla. Do bytu lze zřídit telefonní linku, internet a kabelovou televizi.
 
Byt se nachází v prvním podlaží (zvýšené přízemí) z osmi cihlového domu. V domě je výtah, ale ten nebudete potřebovat. Vstup do domu je u každého vchodu ze dvou stran. Kolem domu je dostatek zeleně pro relax. Energetická náročnost budovy „C“.
 
Parkování je možné přímo u domu – v okolí jsou modré zóny.
 
V okolí bytu najdete veškerou potřebnou vybavenost. Zastávka autobusu a tramvaje je 7 minut pěšky (ulice Koněvova). V centru Prahy jste za 15 minut. Dětské hřiště 150 m, MŠ 800 m nebo 900 m, ZŠ 1400 m, v blízkosti spoustu obchodů a restaurací, Albert  360 m, Kaufland 650 m. Do Malešického lesa je to 9 minut pěšky.
 
Volné dle dohody
 
Pokud budete chtít pomoci s vyřízením financování, naši specialisté Vám rádi pomůžou.
V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Náklady na provoz:

Poplatky za energie – plyn 166 Kč, elektřina 950 Kč, internet 350 Kč a SVJ 3.200 Kč (včetně vody a tepla) = měsíčně celkem  cca 4.666 Kč

Technický popis:

Předmětem prodeje je byt 2+1 ve zvýšeném přízemí o velikosti 50 m2 užitné plochy v rekonstruovaném cihlovém domě. Byt je také po rekonstrukci. Předsíň 6,23 m2, obývací pokoj 21,4 m2, pokoj 12,4 m2, kuchyně 7,8 m2, koupelna 2,2 m2 a WC 0,7 m2. K tomu patří ve sklepě kóje 2,5 m2.

V kuchyni je kuchyňská linka, plynový sporák na zemní plyn, el. trouba, myčka, lednice s mrazákem a digestoř. WC je samostatné a v koupelně je vana. V pokojích jsou na podlaze zachovalé parkety, v předsíni, kuchyni, WC a koupelně je dlažba. Elektřina je již v mědi. Dodávka teplé vody je dálková stejně jako ústřední topení s poměrovými měřiči tepla. Do bytu lze zřídit telefonní linku, internet a kabelovou televizi.

Lokalita:

Pod Lipami 2558/39, Praha 3
 
Zastávka autobusu a tramvaje 7 minut pěšky (ulice Koněvova)
Dětské hřiště 150 m
MŠ 800 m nebo 900 m
ZŠ 1400 m
v blízkosti spoustu obchodů a restaurací
Kaufland 650 m nebo 10 minut pěšky
Do Malešického lesa je to 9 minut pěšky

byt 2+1 50 m2
zvýšené přízemí
vestavěná skříň v předsíni
2,5 m2 sklepní kóje

dům po rekonstrukci
v okolí zeleně
klidné místo
parkování na ulici před domem

veškerá občanská vybavenost
za 15 minut MHD do centra Prahy
blízko MŠ a ZŠ
blízko pošta

Popis bytu

Byt o velikosti 50 m2 Z předsíně s vestavěnou šatní skříní vede vstup do kuchyně, obýváku, WC a koupelny. Z obývacího pokoje se dostanete do druhého pokoje. Kuchyně a pokoj mají okna na sever, obývák má dvě okna – na východ a na jih. V kuchyni je pěkná kuchyňská linka, plynový sporák na zemní plyn, el. trouba, myčka, lednice s mrazákem a digestoř. WC je samostatné a v koupelně je vana.

Popis domu

Cihlový dům prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2006 – fasáda, okna, vchodové dveře, stoupačky, koupelny, výtah, dvě nová patra.

Půdorys

Můžete se podívat na plánek bytu:

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr@petrbenes.com