Další zakázky

Byt 4+kk s balkónem Lysá nad Labem

PRODÁNO

Cena včetně provize RK, právního a finančního servisu, cena k jednání

Toužíte po pohodlném bydlení, v klidné části města, kousek od centra a pár kroků od školy?

Nabízíme Vám byt 4+kk o velikosti 66,4 m2 ve zvýšeném přízemí v lokalitě ulice Třešňová v Lysé nad Labem. Díky své blízkosti k škole a sportovišti je ideální pro aktivní rodinný život. Najdete zde čtyři pokoje, kuchyňský kout, balkón, koupelnu a samostatnou toaletu. V suterénu domu máte k dispozici celkem 2 zděné sklepy a jednu sklepní kóji. Celková užitná plocha je tak 76,7 m2.
Byt je po rekonstrukci z roku 2017. V kuchyni je moderní kuchyňská linka, na kterou navazuje velký pult, který využijete i jako jídelní stůl. Součástí prodeje je také elektrická varná deska, elektrická trouba, vestavná lednice a myčka. V ložnici a na chodbě pro Vás zůstanou k dispozici vestavné skříně.

Zdrojem tepla a teplé vody v bytě je vlastní plynový kotel s ústředním topením. Bojler na ohřev teplé vody je umístěný ve sklepě přímo pod koupelnou. V cihlovém domě o třech nadzemních podlažích se nachází dvanáct bytů. Výhodou je plánované zateplení celého domu a zasklení balkónů koncem letošního léta. Chystané zateplení domu zvýší energetickou účinnost a sníží náklady na vytápění. K dispozici je také možnost zakoupení garáže, která usnadní parkování a ukládání věcí. Parkovat je možné i na ulici před domem.
Velkou výhodou bytu je jeho poloha – základní škola je na dohled od domu, stejně tak nová sportovní hala, do centra města je to cca 5 minut chůze. Zároveň je dům v klidné lokalitě s malým provozem. V okolí se nachází dostatek zelených ploch a parků, kde mohou děti bezpečně hrát a trávit čas venku.
V Lysé nad Labem najdete veškerou nutnou občanskou vybavenost, novou nákupní zónu, lékaře, základní a mateřské školy, kino, sportoviště a mnoho obchodů, restaurací a několik kaváren.

Podívejte se níže na popis bytu, domu a do galerie na foto a plánek bytu.

Nastěhování dle dohody.

V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Lokalita:

Třešňová 1629/4, 289 22 Lysá nad Labem

 

4+kk + balkón
76,7 m2 užitná plocha

10,3 m2 sklepy
klidná lokality

veškerá občanská vybavenost
30 minut autem na kraj Prahy

Popis bytu

Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží a jeho celková užitná plocha je 76,7 m2 včetně balkónu a sklepů.

V roce 2017 proběhla kompletní rekonstrukce bytu z původního rozložení 3+1 na 4+kk.

Náklady na bydlení

Zálohy na elektřinu 3.110 Kč (3438 kWh/rok) – (mj. i teplá voda bojlerem), zálohy plynu 1.130 Kč (908 m3/rok), voda 700 Kč, poplatky do SVJ 2.000 Kč = celkem 6.940 Kč.  Dále se v průběhu roku začne platit splátka úvěru cca 1.500 Kč.

Virtuální prohlídka

Zde se můžete podívat na virtuální prohlídku bytu.

(kliknutím na obrázek se Vám otevře v novém okně)

 

Půdorys

Na plánku můžete vidět rozložení jednotlivých místností a legendu s uvedením jejich velikostí. Znázorněna je i směr na sever.

 

Popis domu

Cihlový dům z roku 1982. Je napojen na městský vodovod a kanalizaci, elektřina k dispozici je 230 V a 400 V. Topení je v každém bytě samostatně – v tomto bytě ústřední plynové.

K dispozici jsou společné prostory, kolárna a před domem dětské pískoviště.

Podle vyhotoveného PENB z roku 2023 je podle vyhlášky č. 264/2020 Sb. úroveň energetické náročnosti MIMOŘÁDNĚ NEÚSPORNÁ ve skupině G – se spotřebou 479 kWh/(m2.rok).

V létě 2024 se bude dělat zateplení domu a PENB se změní na skupinu F – se spotřebou 228 kWh/(m2.rok).

Parkování

Parkování je možné v garáži vedle domu (lze přikoupit) nebo na ulici před domem či v okolí.

Popis města a okolí

V Lysé nad Labem je kompletní občanská vybavenost. Máme tu dvě náměstí, kde najdete vše, co potřebujete. Každou půlhodinu jede vlak do Prahy. Na Masarykově nádraží jste za 40 minut. Blízko domu je samoobsluha, mateřská školka, škola, sportovní hala a 10 minut chůze od centra.

Ve městě je pět základních škol, čtyři mateřské, dvě střední, spousta obchodů, restaurací, fast foodů.

V okolí je dostatek přírody, kterou lze využít pro pěší turistiku a nenáročnou cykloturistiku, vhodnou i pro rodiny s dětmi. Zámecký park využijete pro krátké procházky a relaxaci.

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr@mamoot.cz