Byt 2+1 34 m2 Milovice

PRODÁNO

Hledáte malý byt, nebo možnost investice?

Nabízím Vám byt 1+1 o velikosti 36 m2 v rekonstruovaném panelovém domě, kde je celkem 48 bytů. Byt je družstevní, jedná se o založení SVJ, ale zatím není žádný termín. Byt je po celkové rekonstrukci, moderně upravený a prodává se včetně vybavení. Prostorná vstupní chodba má 8,3 m2, pokoj 15,98 m2, kuchyně 6,86 m2, koupelna 2,56 m2 a WC 0,8 m2. K tomu patří ve sklepě kóje 2 m2. Dále jsou k dispozici společné sklepní místnosti.
 
Z prostorné předsíně s vestavěnou šatní skříní vede vstup do ostatních místností. V obývacím pokoji je postel ma míru s úložným prostorem, prostorná rozkládací sedací souprava a obývací stěna – vše součást prodeje. V kuchyni je moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči – plynový sporák, trouba, mikrovlnná trouba, lednice a mrazák. Obě místnosti mají okna na východ, takže Vás bude ráno krásně probouzet vycházející slunce. Samostatné WC a koupelna s vanou již mají zděné jádro. V předsíni je prostorná skříň. V obýváku, kuchyni a předsíni je nová plovoucí podlaha, okna jsou plastová. Elektřina je již v mědi. Dodávka teplé vody je dálková stejně jako ústřední topení s poměrovými měřiči tepla. Do bytu vede internet i kabelová televize. Měsíční náklady na bydlení včetně všech poplatků jsou cca 5.300 Kč.
 
Byt se nachází ve čtvrtém podlaží z osmi panelového domu. V současné chvíli v domě probíhá výměna výtahů na moderní a všechny byty budou bezbariérové. Byty jsou spravovány družstvem, které je založeno pouze pro tento dům. Dům původně patřil věznici v Jiřicích a bylo o něj dobře pečováno.
Anuita bude do převodu bytu splacena.
Parkování je možné přímo u domu.
 
Město Milovice je pro svou polohu od Prahy  ideálním místem a vyhledávanou destinací pro život. V okolí bytu najdete veškerou potřebnou vybavenost. V blízkém okolí je několik supermarketů, obchodů, restaurací, fastfoodů a různých služeb. Autem jste na kraji Prahy za 30 minut a každou půlhodinu přijíždí a odjíždí vlaky směrem na Prahu, přičemž cesta na Masarykovo nádraží trvá zhruba 50 minut.
 
Volný dle dohody
 
V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Náklady na provoz:

Poplatky za energie – celkem měsíčně cca 5.300 Kč (voda, teplo, elektřina, poplatky družstvu)

Technický popis:

Předmětem prodeje je byt 1+1 o velikosti 36 m2 v rekonstruovaném panelovém domě. Prostorná vstupní chodba má 8,3 m2, pokoj 15,98 m2, kuchyně 6,86 m2, koupelna 2,56 m2 a WC 0,8 m2. K tomu patří ve sklepě kóje 2 m2.

Samostatné WC a koupelna s vanou již mají zděné jádro. V předsíni je prostorná skříň. V obýváku, kuchyni a předsíni je nová plovoucí podlaha, okna jsou plastová. Elektřina je již v mědi. Dodávka teplé vody je dálková stejně jako ústřední topení s poměrovými měřiči tepla. Do bytu vede internet i kabelová televize.

Lokalita:

Průběžná 608, 289 23 Milovice
 

byt 1+1 po rekonstrukci
koupelna a samostatné WC
sklepní kóje 2,5 m2

panelový dům po rekonstrukci
nový bezbariérový výtah
4. nadzemní podlaží

Veškerá občanská vybavenost
30 minut autem na kraj Prahy
50 minut vlakem do centra Prahy

Popis bytu

Byt 1+1 o velikosti 36 m2 je družstevní a již se jedná o založení SVJ a bude převoditelný do OV. Byt je po celkové rekonstrukci, moderně upravený a prodává se včetně vybavení. Prostorná vstupní chodba má 8,3 m2, kde je velká skříň, pokoj 15,98 m2 s rozkládací sedací soupravou, postelí s úložným prostorem na míru, kuchyně 6,86 m2 s moderní kuchyňskou linkou, koupelna 2,56 m2 a WC 0,8 m2.
 

Popis okolí

Město Milovice je pro svou polohu od Prahy ideálním místem a vyhledávanou destinací pro rodinný život. Autem jste na kraji Prahy za 30 minut a každou půlhodinu přijíždí a odjíždí vlaky směrem na Prahu, přičemž cesta na Masarykovo nádraží do centra Prahy trvá zhruba 50 minut. Co všechno ve městě a okolí najdete se můžete podívat v přiloženém videu.

Půdorys

Můžete se podívat na půdorys bytu.

Užitečné odkazy:

https://mesto-milovice.cz

https://www.cd.cz/spojeni-a-jizdenka/

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr.benes@mvreality.cz