Byt 3+kk Nymburk

PRODÁNO

Hledáte nový prostorný byt v Nymburce, kde budete mít vše na dosah?

Nabízím Vám byt 3+kk v osobním vlastnictví o velikosti 72,17 m2 v domě z roku 2017, kde je celkem 22 bytů. Dům postavil developer PMS a tento byt nebyl nikdy používán.
 
Byt je stále v novém stavu. Z předsíně vede vstup do všech ostatních místností. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem má okno na východ. Kuchyňský kout nemá kuchyňskou linku. Byt má ještě menší pokoj a ložnici, ze které je vstup do samostatné místnosti jako šatna. Koupelna má vanu i sprchový kout a WC je oddělené. Z předsíně je ještě vstup do komory. Teplou vodu zajistí plynový kotel v koupelně. V pokojích jsou na podlaze dřevěné podlahy, v předsíni, komoře, koupelně a WC je dlažba. Okna jsou plastová se sítěmi a žaluziemi.
 
Byt se nachází ve 4. podlaží zděného domu z roku 2017 na hlavní ulici směrem na Mladou Boleslav. Všechna okna jsou ovšem na druhou stranu do vnitrobloku. K dispozici je společná kočárkárna a kolárna hned u vchodu do domu.
Parkování je možné na vlastním parkovacím stání u domu před branou – toto stání není započítáno v kupní ceně (cena 100.000 Kč).
 
V okolí bytu najdete veškerou potřebnou vybavenost. Po městě jezdí MHD, nedaleko je hlavní vlakové nádraží. Kulturu obstará mimo jiné i městské Hálkovo divadlo, sportovně se vyřádíte v celém okolí Nymburka, kde hlavně podél řeky Labe najdete turistické trasy a cyklotrasy nebo na druhé straně Labe věhlasné sportovní centrum. V nedalekém lázeňském městě Poděbrady (pouhých 8 kilometrů) naleznete další možnosti zábavy.
 
Podívejte se do galerie na video, foto a plánek bytu.
 
V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Náklady na provoz:

Pravidelné poplatky – elektřina + plyn ??? Kč (zatím není žádná relevantní spotřeba)  a SVJ 1.200 Kč + 120 Kč za parkovací stání

Technický popis:

Předmětem prodeje je byt 3+kk v osobním vlastnictví o velikosti 72,17 m2 v domě z roku 2017, kde je celkem 22 bytů.

Z předsíně vede vstup do všech ostatních místností. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem má okno na východ. Kuchyňský kout nemá kuchyňskou linku. Byt má ještě menší pokoj a ložnici, ze které je vstup do samostatné místnosti jako šatna. Koupelna má vanu i sprchový kout a WC je oddělené. Z předsíně je ještě vstup do komory. Teplou vodu zajistí plynový kotel v koupelně. V pokojích jsou na podlaze dřevěné podlahy, v předsíni, komoře, koupelně a WC je dlažba. Okna jsou plastová se sítěmi a žaluziemi. Balkon má 4,11 m2.

Lokalita:

Husova 2559, Nymburk
 

byt 3+kk - novostavba
užitná plocha 72,17 m2
dřevěné podlahy

balkon 4 m2
východní strana domu
4. nadzemní podlaží s
výtahem

veškerá občanská vybavenost
blízká dostupnost ke všemu
možnost parkovacího stání za branou

Popis domu

Dům postavil developer PMS v roce 2017. Má celkem 6 podlaží a je v něm celkem 22 bytů.

Popis okolí

Okresní město Nymburk nabízí ideální místo pro život. Nic nebude tak výmluvné jako přiložené video…

Všude kousek: dvě vlaková nádraží, poliklinika, centrum města, obchody, služby…

Půdorys

Můžete se podívat na plánek bytu.

Výpis z katastru nemovitostí - předmět prodeje

Užitečné odkazy:

http://www.mesto-nymburk.cz

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr.benes@mvreality.cz