Byt 2+kk Nymburk

PRODÁNO

Hledáte malý byt v novostavbě v Nymburce, kde budete mít vše na dosah, nebo jako investici?

Nabízím Vám byt 2+kk v osobním vlastnictví o velikosti 34 m2 v domě z roku 2017, kde je celkem 22 bytů. Dům postavil developer a dle původních plánů byl byt developerem trochu upraven – posunuta příčka v předsíni o 15 cm a do malého pokoje byl zhotoven vstup z předsíně.
 

Byt je stále v perfektním stavu. Z předsíně s vestavěnými skříněmi vede vstup do všech ostatních místností. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem má okno na západ (vnitřní i venkovní žaluzie) a balkonem na sever (vnitřní i venkovní žaluzie). V kuchyňské lince jsou vestavěné spotřebiče – sporák s indukční sklokeramickou deskou, elektrická trouba, myčka, digestoř a lednice s mrazákem. V této velké místnosti je i jídelní stůj, rozkládací sedací souprava a obývací stěna. V menším pokoji je ložnice, kde je na míru zhotovena postel a skříně. Koupelna společná s WC má sprchový kout a další skříňky s úložným prostorem. Teplou vodu zajistí bojler v koupelně.

Byt je vytápěn malými přímotopnými panely a v obýváku je klimatizační jednotka, která však pohodlně vyhřeje obytný prostor i s malými náklady.
Přestože je tento byt menších rozměrů, není nouze o úložné prostory.
Prodává se kompletně vybavený včetně pračky v koupelně.
 
Byt se nachází ve 4. podlaží zděného domu z roku 2017 na hlavní ulici směrem na Mladou Boleslav. K dispozici je společná kočárkárna a kolárna hned u vchodu do domu.
Parkování je možné na vlastním parkovacím stání u domu za branou – toto stání není započítáno v kupní ceně – cena 100.000 Kč.
 
V okolí bytu najdete veškerou potřebnou vybavenost. Po městě jezdí MHD, nedaleko je hlavní vlakové nádraží. Kulturu obstará mimo jiné i městské Hálkovo divadlo, sportovně se vyřádíte v celém okolí Nymburka, kde hlavně podél řeky Labe najdete turistické trasy a cyklotrasy nebo na druhé straně Labe věhlasné sportovní centrum. V nedalekém lázeňském městě Poděbrady (pouhých 8 kilometrů) naleznete další možnosti zábavy.
 
Volný od IV.Q 2022
 
Podívejte se do galerie na video, foto a plánek bytu.
 
V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.
 

Náklady na provoz:

Pravidelné poplatky – elektřina 1.400 Kč a SVJ 1.140 Kč + 120 Kč za parkovací stání

Technický popis:

Předmětem prodeje je byt 2+kk v osobním vlastnictví o velikosti 34 m2 v domě z roku 2017, kde je celkem 22 bytů. Z předsíně s vestavěnými skříněmi vede vstup do všech ostatních místností. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem má okno na západ (vnitřní i venkovní žaluzie) a balkonem na sever (vnitřní i venkovní žaluzie). Koupelna společná s WC má sprchový kout a další skříňky s úložným prostorem. Teplou vodu zajistí bojler v koupelně. Byt má balkon 4 m2.

Lokalita:

Husova 2559, Nymburk
 

byt 2+kk
venkovní žaluzie
klimatizace

užitná plocha 34 m2
balkon 4 m2
4. nadzemní podlaží s výtahem

veškerá občanská vybavenost
blízká dostupnost ke všemu
možnost parkovacího stání za branou

Popis bytu

Byt je stále v perfektním stavu. Z předsíně s vestavěnými skříněmi vede vstup do všech ostatních místností. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem má okno na západ (vnitřní i venkovní žaluzie) a balkonem na sever (vnitřní žaluzie). V kuchyňské lince jsou vestavěné spotřebiče – sporák s indukční sklokeramickou deskou, elektrická trouba, myčka, digestoř a lednice s mrazákem. V této velké místnosti je i jídelní stůj, rozkládací sedací souprava a obývací stěna. V menším pokoji je ložnice, kde je na míru zhotovena postel a skříně. Koupelna společná s WC má sprchový kout a další skříňky s úložným prostorem. Teplou vodu zajistí bojler v koupelně.

Popis domu

Dům postavil developer v roce 2017. Má celkem 6 podlaží a je v něm celkem 22 bytů.

Popis okolí

Okresní město Nymburk nabízí ideální místo pro život. Nic nebude tak výmluvné jako přiložené video…

Všude kousek: dvě vlaková nádraží, poliklinika, centrum města, obchody, služby…

Půdorys

Můžete se podívat na plánek bytu.

Výpis z katastru nemovitostí - předmět prodeje

Užitečné odkazy:

http://www.mesto-nymburk.cz

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr.benes@mvreality.cz