cropped-4.png

Moje další zakázky

Byt 3+kk Nymburk

PRODÁNO

Cena včetně provize RK, právního a finančního servisu, cena k jednání

Hledáte byt pro rodinu v Nymburce na místě, kde budete mít vše na dosah?

Nabízím Vám byt 3+kk o velikosti 81,5 m2 včetně dvou lodžií s krásným výhledem ze šestého patra v rekonstruovaném panelovém domě, kde je celkem 43 bytů. Byt je ve velice pěkném stavu. Vstupní chodba 3 m2 + 2,6 m2, obývací pokoj 18,9 m2, kuchyňský kout 6,7 m2, první pokoj 12,8 m2, druhý pokoj 12,9 m2, koupelna 3,2 m2, WC 1,0 m2, spíž 5,5 m2 a dvě lodžie 2x 5,6 m2. K tomu patří sklep 3,5 m2. Dále jsou k dispozici společné sklepní místnosti.

Obývák je spojen s kuchyňským koutem, kde je zachovalá kuchyňská linka, plynový sporák, myčka a digestoř. Do kuchyně pohodlně dáte i jídelní stůj. Z obýváku a kuchyně jsou okna na jednu ze dvou lodžií s orientací na sever vstupem z obýváku. Oba další pokoje mají okna na východ, takže Vás bude ráno krásně probouzet vycházející slunce. V koupelně je vana se sprchovou zástěnou, WC je samostatné. Dodávka teplé vody je dálková stejně jako ústřední topení s poměrovými měřiči tepla.

Byt se nachází v šestém patře z deseti panelového domu. Dům má dva výtahy – menší a větší. Energetická náročnost budovy je třídy C.

Parkování je možné přímo u domu.

V okolí bytu najdete veškerou potřebnou vybavenost. Samoobsluha je jen přes silnici, MŠ a ZŠ 230 metrů, restaurace, kavárna 50 metrů, pošta 300 metrů a poliklinika 400 metrů. Po městě jezdí MHD, nedaleko je jedno ze dvou vlakových nádraží. Kulturu obstará mimo jiné i městské Hálkovo divadlo, sportovně se vyřádíte v celém okolí Nymburka, kde hlavně podél řeky Labe najdete turistické trasy a cyklotrasy nebo na druhé straně Labe věhlasné sportovní centrum. V nedalekém lázeňském městě Poděbrady (pouhých 8 kilometrů) naleznete další možnosti zábavy.

Podívejte se do galerie na video, foto a plánek bytu.

V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

 

Technický popis:

Předmětem prodeje je byt 3+kk v šestém patře o velikosti 81,5 m2 v panelovém domě v Nymburce. Byt je ve velice pěkném stavu.

Vstupní chodba 3 m2 + 2,6 m2, obývací pokoj 18,9 m2, kuchyňský kout 6,7 m2, první pokoj 12,8 m2, druhý pokoj 12,9 m2, koupelna 3,2 m2, WC 1,0 m2, spíž 5,5 m2 a dvě lodžie 2x 5,6 m2. K tomu patří sklep 3,5 m2.

Dodávka teplé vody je dálková stejně jako ústřední topení s poměrovými měřiči tepla.

Náklady na provoz:

Elektrická energie – cca 1.500 Kč, služby, voda, teplá voda a teplo cca 4.000 Kč, správa domu cca 3.200 Kč

Lokalita:

Letců R.A.F. 1935, Nymburk

230 m MŠ
230 m ZŠ
80 m Jednota COOP
500 m Poliklinika

Byt 3+kk
Pěkný stav
Dvě lodžie

Užitná plocha 81,5 m2
Dva výtahy
Sklep

Veškerá občanská vybavenost
Vše v okolí
Ideální pro aktivní život

Popis bytu

Obývák je spojen s kuchyňským koutem, kde je zachovalá kuchyňská linka, plynový sporák, myčka a digestoř. Do kuchyně pohodlně dáte i jídelní stůj. Z obýváku a kuchyně jsou okna na jednu ze dvou lodžií s orientací na sever vstupem z obýváku. Oba další pokoje mají okna na východ, takže Vás bude ráno krásně probouzet vycházející slunce. V koupelně je vana se sprchovou zástěnou, WC je samostatné .

Popis domu

Dům postupně prošel rekonstrukcí. Energetický štítek (PENB) je C – ÚSPORNÁ.

Dům má dva výtahy z toho jeden „nákladní“, který zajistí pohodlnější stěhování.

Popis okolí

Okresní město Nymburk nabízí ideální místo pro život. Nic nebude tak výmluvné jako přiložené video…

Všude kousek: dvě vlaková nádraží, poliklinika, centrum města, obchody, služby…

Půdorys

Můžete se podívat na plánek bytu.

Užitečné odkazy:

Fotogalerie:

Petr Beneš

V obchodu se pohybuji od roku 1996 a za tu dobu jsem zažil mnohé situace. Baví mě pracovat s lidmi, komunikovat a pomáhat druhým – obchod mě prostě baví. Můžete se spolehnout, že se tak poctivým a lidským přístupem postarám o realizaci prodeje či pořízení nemovitosti jako mnoha spokojeným lidem před Vámi.

Při prodeji či koupě nemovitosti je specifické, že na dobrém výsledku rozhodují i zdánlivé maličkosti. Uvědomuji si, jaký stres Vám tyto transakce mohou způsobit a také to, že řešíte obrovskou část svého majetku. Jako realitní makléř se správnou realitní kanceláří v zádech udělám maximum, abyste měli co nejméně starostí a na konci celé akce jsme mohli vše společně oslavit.

Kontakty:

723 062 061

petr@petrbenes.com